dystrybucja oraz serwis pomp przemysłowych

stacje przygotowania i dozowania polielektrolitu

W naszej ofercie dostępne są urządzenia przeznaczone do mniejszych stacji odwadniania osadów, gdzie nie jest wymagany ciągły dopływ polielektrolitu. Prawidłowe dozowanie polielektrolitu zapewniają stacje do dozowania polielektrolitu w wersjach ze zbiornikiem o pojemności od 50 do 1000 litrów oraz pompą dozującą o maksymalnym przepływie 1566 l/h z płynną regulacją przepływu. W skład kompletu wchodzą:

 • 

zbiornik z polietylenu z czujką poziomu (opcja), odkręcaną pokrywą kontrolną i dolnym zaworem spustowym,

 • 

płyta montażowa wykonana ze stali nierdzewnej AISI 304 (opcja),

 • 

mieszadło łopatkowe ze stali nierdzewnej AISI 304 (możliwa opcja: pokryte polipropylenem),

 • 

rura ssąca pompy dozującej z zaworem stopowym,

 • 

• tłokowa pompa dozująca z ręczną regulacją przepływu od 10% do 100%, możliwą podczas pracy lub postoju pompy (prowadzimy także niezależną sprzedaż pomp tłokowych i membranowych dozujących dla klientów zainteresowanych zakupem samej pompy)

 

Stacje dozowania polielektrolitu w całości montujemy w naszej firmie.

Szukasz innego rozwiązania?

Jesteśmy profesjonalnym dostawcą i dystrybutorem rozwiązań dla przemysłu. W asortymencie posiadamy szereg specjalistycznych rozwiązań z zakresu pomp przemysłowych oraz stanowisk do dystrybucji cieczy o różnych gęstościach. Klientom pracującym w szerokorozumianej poligrafii oferujemy profesjonalne instalacje farbowe przeznaczone do dozowania farb graficznych. W asortymencie posiadamy również pompy wirowe firmy Ingersoll-Rand i pompy tłokowe pneumatyczne firmy ARO.