pompy tłokowe do podawania farb

Ocena:

4/5 | 1 głosów

Proponujemy zestawy pompowe do podawania farb graficznych offsetowych przy druku arkuszowym i do maszyn rolowych.

Prowadzimy sprzedaż pomp do farb najwyższej jakości, o doskonałych parametrach użytkowych. Nasze pompy do farb graficznych stosowane są do beczek 200 litrowych, montowane do podłoża (przy zbiornikach stacjonarnych) lub na wózkach. W naszej ofercie znajduje się szeroki wybór modeli o różnym zastosowaniu i przystosowanych do pracy z różnego rodzaju mediami, w tym pompy do farb drukarskich heatsetowych, UV, coldsetowych.
 

Sprzedaż pomp do farb – nasza oferta

Stosowane do beczek 200 litrowych, montowane do podłoża (przy zbiornikach stacjonarnych) lub na wózkach. Pompy do farb drukarskich heatsetowych, UV, coldsetowych.

Pompy tłokowe Ingersoll-Rand/ARO to najlepsza propozycja dla drukarni, także z instalacją doprowadzającą farby do maszyn. Specjalistyczne pompy do farb graficznych doskonale radzą sobie z medium nawet o dużej lepkości i mogą być stosowane do przetłaczania zawartości na duże odległości. Proponowane przez nas pompy do farb są wykonane z najwyższej klasy materiałów, co gwarantuje ich trwałość i niezawodność, a także szczelność. Zaawansowane silniki zapewniają wydajną i bezawaryjną pracę.

Zapewniamy nowoczesne pompy do farb oraz ich kompletne oprzyrządowanie. Proponujemy także usługi doradcze, wspierając Klienta w podjęciu decyzji zakupowej, która będzie dla niego najodpowiedniejsza. Zapraszamy do współpracy.

Pompy membranowe do obsługi maszyn budowlanych

Pompy membranowe do obsługi maszyn budowlanych

Pompa membranowa PD10A-BAP-GGG w zestawie z wózkiem do napełniania olejem zbiorników maszyn budowlanych.

pompy membranowe w przemyśle chemicznym

pompy membranowe w przemyśle chemicznym

pompy membranowe PD15A-BSS-STT, ze stali nierdzewnej z tłumikami pulsacji, w zakładzie chemicznym